Mówi się, że czas płynie nieubłaganie

„Mówi się, że czas płynie nieubłaganie”. Zdanie to, ma zabarwienie zdecydowanie pejoratywne i jestem w stanie je takim przyjąć, jeśli rozprawiać będziemy o zmarszczkach

A przecież wraz z latami przychodzą wiedza i doświadczenie! W naszym przypadku, każdy rok to kolejne projekty i realizacje. W naszym przypadku każdy rok to nowe doświadczenia, dzięki którym jesteśmy na rynku 26 lat! W naszym przypadku czyli w przypadku Agencji Eventowej Horizon Travel.

To, że czas działa na naszą korzyść nie znaczy, że się nie zmieniamy. Mały lifting jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodził! A zmieniamy się właśnie teraz. Zrzucamy igły (jak modrzew 🙂 ) by wyglądać elegancko i „na miarę naszych czasów”. Nowa odsłona strony internetowej www.horizon-travel.pl stała się faktem. Bardzo się sobie podobamy w nowej skórze. Do tego nowość. BLOG! Będziemy starali się dzielić z Wami tym nad czym pracujemy i tym co napędza nas do działania. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą na temat organizacji konferencji, imprez firmowych i prezentacji produktów – czyli tym na czym znamy się najlepiej.

Mówi się, że czas płynie szybciej gdy dobrze się bawisz, a gdy się nudzisz, czas płynie żółwim tempem. Gdy jesteśmy zmotywowani, zaangażowani i robimy to co lubimy, czas mknie jak błyskawica! To dlatego w naszym odczuciu ostatnie 26 lat trwało chwilę! Dopiero przeglądając swoje portfolio uświadamiamy sobie jak wiele imprez filmowych i konferencji zorganizowaliśmy i ile projektów zakończyliśmy SUKCESEM!

F